Спорт

Вижте кога ще се състезават българите на ПьонгЧанг 2018

0

Излезе предварителна програма за участието на българите по време на олимпийските игри в Пьонгчанг. Часовете са местно време, а разликата между града-домакин и София е 7 часа.

Всички заявки вече се подават само на техническите конференции непосредствено преди съответния старт. Възможни са промени, тъй като участието на българите в някои дисциплини зависи от квалификации.

В други пък ще се решава на място със заявките, съобразно моментна форма, здравословно състояние и треньорска стратегия. Четиримата ни участници в дисциплините на биатлона при мъжете и при жените също ще се определят непосредствено преди всеки старт. 

08.02 четвъртък 
21.30 – 22.35 Ски-скок: квалификации нормална шанца мъже Владимир Зографски

10.02 събота
16.15 – 17.15 Ски-бягане: 7.5 км+7.5 км скиатлон жени Антония Григорова
19.10 – 22.45 Шейни: мъже единично 1 и 2 манш Павел Ангелов 
20.15 – 21.35 Биатлон: 7.5 км спринт жени Стоянова, Йорданова, Попова, Тодорова, Кадева
21.35 – 23.20 Ски-скок: нормална шанца мъже Владимир Зографски

11.02 неделя
11.00 – 13.10 Алпийски ски: спускане мъже Алберт Попов, Камен Златков 
15.15 – 17.05 Ски-бягане: 15+15 км скиатлон мъже Веселин Цинзов, Йордан Чучуганов
18.50 – 22.45 Шейни: мъже единично 3 и 4 манш Павел Ангелов
20.15 – 21.40 Биатлон: 10 км спринт мъже Анев, Илиев, Клечоров, Синапов, Герджиков

12.02 понеделник
10.15 – 12.15 и 13.45 – 15.25 Алпийски ски: гигантски слалом жени 1. и 2. манш М. Киркова
19.10 – 20.00 Биатлон: преследване 10 км жени Стоянова, Йорданова, Попова, Тодорова, Кадева
21.00 – 21.50 Биатлон: преследване 12.5 км мъже Анев, Илиев, Клечоров, Синапов, Герджиков

13.02 вторник
11.30 – 13.00 и 15.00 – 16.10 Алпийски ски: комбинация сп+сл мъже Ал. Попов, К. Златков
17.30 – 18.45 Ски-бягане: спринт мъже Веселин Цинзов, Йордан Чучуганов
20.00 – 21.50 Ски-бягане: спринт жени Антония Григорова

14.02 сряда
10.15 – 11.30 и 13.45 – 14.55 Алпийски ски: слалом жени 1. и 2. манш Мария Киркова 
20.05 – 22.00 Биатлон: 15 км индивидуално жени Стоянова, Йорданова, Попова, Тодорова, Кадева

15.02 четвъртък
11.00 – 13.10 Алпийски ски: супер Г мъже Алберт Попов, Камен Златков
15.30 – 17.10 Ски-бягане: 10 км св. стил жени Антония Григорова
20.00 – 22.00 Биатлон: 20 км индивидуално мъже Анев, Илиев, Клечоров, Синапов, Герджиков

16.02 петък
10.00 – 13.00 Сноубордкрос: 10.00-11.00 квалификации и 12.15-13.00 финал Ал. Жекова
15.30 – 16.45 Ски-бягане: 15 км св. стил мъже Веселин Цинзов, Йордан Чучуганов
21.30 – 22.35 Ски-скок: квалификации голяма шанца Владимир Зографски

17.02 събота
11.00 – 13.10 Алпийски ски: супер Г жени Мария Киркова
20.15 – 21.10 Биатлон: масов старт 12.5 км жени Стоянова, Йорданова, Попова, Тодорова, Кадева
21.30 – 22.45 Ски-скок: финал голяма шанца Владимир Зографски

18.02 неделя
10.15 – 12.15 и 13.45 – 15.25 Алпийски ски: гиг. сл. мъже 1. И 2. манш А.Попов, К.Златков
20.15 – 21.10 Биатлон: масов старт 15 км мъже Анев, Илиев, Клечоров, Синапов, Герджиков

19.02 понеделник

20.02 вторник
20.15 – 21.45 Биатлон: смесена щафета 2х6 жени и 2х7.5 мъже Стоянова, Йорданова, 
Попова, Тодорова, Кадева, Анев, Илиев, Клечоров, Синапов, Герджиков

21.02 сряда
11.00 – 13.10 Алпийски ски: спускане жени Мария Киркова
19.00 – 20.15 Ски-бягане: отборно спринт св. ст. мъже В. Цинзов, Й. Чучуганов

22.02 четвъртък
10.15 – 11.30 и 13.45 – 15.25 Алпийски ски: слалом мъже Алберт Попов, Камен Златков
12.00 – 13.30 Сноуборд: квалиф. парал. гиг. слалом мъже и жени Р. Янков и Т. Пенчева
20.15 – 21.45 Биатлон: щафета 4х6 жени Стоянова, Йорданова, Попова, Тодорова, Кадева

 

23.02 петък
11.00 – 12.30 и 14.30 – 15.40 Алпийски ски: комбинация сп+сл жени Мария Киркова
20.15 – 21.45 Биатлон: щафета 4х7.5 км мъже Анев, Илиев, Клечоров, Синапов, Герджиков

24.02 събота
12.00 – 13.35 Сноуборд: финали парал. гиг. слалом мъже и жени Р. Янков и Т. Пенчева
14.00 – 17.00 Ски-бягане: 50 км масов старт кл. стил мъже Вес. Цинзов, Й. Чучуганов

25.02 неделя
15.15 – 17.15 Ски-бягане: 30 км масов старт кл. стил жени Антония Григорова

Offnews.bg


Напиши коментар

Вашата електронна поща няма да бъде публикувана . Задължителните полета са маркирани. *

Без монтаж

Глас Народен

Кого бихте подкрепили за Кмет на Бургас на изборите?

View Results

Зареждане ... Зареждане ...

Архив

Новини по e-mail

Абонирай се сега