Бургас, Общество

Родителите не са длъжни да представяте бележка за платени данъци при записване в детските градини

0

В началото на следващата седмица започва записването в детските градини и яслите. Резултатите от първото класиране ще бъдат обявени на 2 май, а от 3 до 16 май родителите може да подават декларации за записване на децата в заведенията, в които са приети.
За втора поредна година родителите не са задължени да представят бележка за платени данъци и такси. Необходимо е, освен стандартните формуляри, да се представят документи, които удостоверяват преференция за прием в даденото заведение.
Резултатите след приема на първо класиране и свободните места ще бъдат оповестени на 19 май, а на 31 май ще бъде обявено второто класиране от кампанията.
Третото класиране ще приключи на 20 юни. Родителите може да се информират за всичко, което ги интересува, от електронната страница на системата за прием. Подробности за кампанията ще бъдат публикувани в раздел “Етапи”.
Повече информация за кампанията може да откриете тук: http://www.dzburgas.org/


Напиши коментар

Вашата електронна поща няма да бъде публикувана . Задължителните полета са маркирани. *

Без монтаж

Глас Народен

Коя партия/коалиция ще подкрепите на 11 юли?

View Results

Зареждане ... Зареждане ...

Архив

Новини по e-mail

Абонирай се сега