
Бизнес инкубатор – Бургас организира форум на тема “SMART CITY”, който ще се проведе на 19 март /четвъртък/ от 09:30 ч. в прекрасната обновена сграда на ул. “Ал. Батенберг” № 28.
По време на срещата ще бъдат обсъдени възможностите за превръщането на Бургас в “умен” град. Ще бъдат представени иновативни идеи и подходи от научните среди и от фирми, занимаващи се с високи технологии. Участие ще вземат представители на всички заинтересовани страни – научни среди, бизнес, общинска администрация и граждани.
Всеки, който има желание да сподели своя опит и идеи за развитието на Бургас като “умен” град, може да участва, а фирми, притежаващи иновативни продукти или съоръжение, могат след предварителна регистрация да ги представят в залите за демонстрация.
“SMART CITY” е концепцията за градовете на бъдещето, които прилагат интелигентни технологии в различни области на градските дейности, които са интегрирани и оптимизирани с помощта на информационно-комуникационните технологии.
Регистрацията се извършва чрез следния линк – http://eepurl.com/bgS8Dv Телефон за контакт – 0879017663.

Напиши коментар